GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 10301117

nr 1030 1117

Kanna

Wien, Rosdekor, 1800-tal

Kondition: Ros på lock med lagning

måndag 11 april 2016
kl 19:02:34